2024-05-05 5:2
2024-05-05 8:0

VISI REZULTATAI
NAUJIENOS

Sveiki, po ilgo tarpo reikia sugrįšti į turnyrus 😁 Visų pirma norėčiau pasveikinti praito turnyro prizininkus :
Šarūnas Genčius (Bayern Munchen) tapo turnyro nugalėtoju. Be didesnio vargo įveikęs visus varžovus. Antroji vieta Algirdas Dovydas (Atalanta). Trečioji vieta Donatas Bundonis (Real Madrid).
Mąžają taurę iškovojo Adomas Norvaisa (Atletico Madrid). Taigi dar kartą sveikinu ir neužilgo paskelbsiu registraciją į naują turnyrą!

Sveiki, grupiu etapas žaidžiamas iki Gruodžio 11d tai yra 10 diena yra paskutinė. Žaidėjas nesužaidęs bent 3 varžybų atkrintamosiose dalyvauti negalės! Kaip ir minėjau pirmos dvi komandos keliauja žaisti del pagrindinės taurės tarp top 16 komandų, trečioje vietoje likusios keliaus žaisti mažosios taurės, kur varžysis 8 komandos.
Tad nemiegam ir žaidžiam 😉 Sėkmės !

Sveiki, baigėme mūsų pirmajį turnyrą. Nugaletoju tapo Dortmundo Borussia Titas Titas finale mažai šansu palikęs Šarūnas Genčius. Tačiau rezultatas neatspindi varžybų Inter kovojo iki galo 🙂 trečią vietą iškovojo Manchester United Algirdas Dovydas už nugaros palikęs Aurimas Remeo. Mažają taurę iškovojo Arsenal Paulius Anuškevičius finale nugalėjas net patį Liverpool Arvydas Štombergas. Sveikinu nugalėtojus ir dėkoju visiems dalyvavusiems! Greitai pradėsime naują turnyrą.

16 sezone geriausiai sekėsi Mindaugas Baltrušaitis (Real Madrid), kuriam pavyko laimėti tiek reguliarųjį sezoną, tiek ir taurės finalą. Išskirtinio paminėjimo vertas Edgar Jelisejev, kuris jau savo debiutinio sezono metu, prasimušė iki finalo, valdydamas... Tottenham Hotspur !!! Kaip jam seksis sekančiam sezone valdant PSG? Klausimas, žinoma, retorinis 😃 Taip pat stipriausiųjų ketverte atsidūrė, bei 3-4 vietas užėmė seni fifa vilkai - praėjusio sezono finalininkas Airidas Gerikas (PSG) bei žmogus, be kurio šių turnyrų neturėtume - Algirdas Dovydas (Liverpool), sveikinimai!